security
Termoploters
Polimeru iekārtas
Flomāstera iekārtas
Home Apraksts

Termoploteri ThermoCut paredzēti telpiskās reklāmas , izkārtņu un arhitektūras elementu izveidošanai. Izmantojamo materiālu vieglums un izturība ļauj realizēt visradošākos un izsmalcinātākos projektus.

Termiskais ploteris – tā ir datora kontrolēta elektroniska ierīce, kurā izmantota niķeļa stieples reostats uzsildot to līdz pat 800 С temperatūrai. Stieples izdalītais siltums izraisa materiāla iztvaikošanu ap to, kas dod izgriešanas efektu. Plotera darbības parametru digitālā kontrole kopā ar spēju izveidot savu materiālu bibliotēku, sniedz iespēju izveidot ilūziju par dažādu materiālu izmantošanu. Projekti, kuri ir tā veidoti, ir ļoti pievilcīgi gan vizuālā, gan izmaksu ziņā.


Termiskie Ploteri ThermoCut ir piemēroti patvaļīgas formas telpisko objektu izgriešanai no materiāliem, kuru blīvums ir līdz 60 kg/м3 un kuri pakļaujas termiskajai apstrādei, piemēram, putupolistirols, stirodyur, putupoliuretāna uc. Unikālas moduļu tehnoloģijas ploteri ThermoCut ir viegli iestādāmi klientu mainīgo vajadzību apmierināšanai.

Pateicoties jauno tehnoloģiju izmantošanā – veidstieplei un rotējošam galdam ar virpas funkciju, ar ploteriem ThermoCut var iegūt trīsdimensiju efektus, kas nav iespējams ar citām šāda veida mašīnām.

Ar 0,9 mm patvaļīgas formas veidstiepli var iegūt neticamus efektus izgriežot no materiāliem formas ar ieprogrammētiem parametriem. Pateicoties veidstieplei un rotējošam galdam ar ploteriem ThermoCut  var iegūt trīsdimensiju efektus, kas nav pieejami citām šāda veida mašīnām, piemēram, skrūves, rotējoši mainīga profila bloki, padziļinājumi.Rotācijas galds, kas ir viens no termoploteru ThermoCut aprīkojuma iekārtām, sniedz iespēju griezt rotējošus blokus. Apstrādājamo materiālu var nostiprināt ne tikai vertikāli, bet arī horizontāli. Tas ļauj apstrādāt noteikta augstuma rotējošas detaļas, kuras citādi ierobežotu mašīnas garums (piemēram, modeļm PRO 35 tas ir -120 cm). Pateicoties vienmērīgas rotācijas apvienojumam ar kustību konkrētu vadotni, tiek iegūts virpas funkcionālais ekvivalents. Lietotājs programmē visus apstrādes parametrus (tostarp temperatūru, griešanas ātrumu un padevi, kā arī precizitāti). Piedāvājumā pieejami divi darbgaldu modeļi, S10 un S150, ar atšķirīgu konstrukciju un apstrādājamā materiāla pieļaujamo svaru. Darbgalds S10 sver 10 kg. Ar darbgaldu S150, kurā izmantoti precīzi planetārie pārnesumi, var apstrādāt materiālu līdz 150 kg.

  stуі obrotowy zamocowanie drutu oporowego zamocowanie elementуw na stole obrotowym stуі obrotowy w funkcji tokarki wiatraczek chіodz±cy drut oporowy za¶lepka boczna ta¶ma prowadz±ca okablowanie podstawa drut ksztaіtowy zamocowanie drutu ksztaіtowego

 

 
Logins
Tagad Online
Šobrīd klātienē ir 7 viesi 
Meklēšana
Aptauja
Kā Jūs uzzinājāt par mums?
 
Statistika
Reģistrēti lietotāji : 3124
Raksti : 61
Rakstu skatīšanās reizes : 1270671